CN University

Sníš o tom, že se staneš vývojářem?
Přihlaš se do CN University a my ti pomůžeme splnit tvé sny!

O čem je CN University?

Jedná se o náš interní trainee projekt, jehož cílem je to, aby ses dostal na úroveň juniorního vývojáře.

Kdo se může přihlásit?

Každý, kdo se chce stát vývojářem. Je nám jedno, kolik je ti let, cos vystudoval nebo kde jsi pracoval. Důležité je pro nás tvoje nadšení, cílevědomost a schopnost rychle se učit nové věci.

Jak se můžeš přihlásit?

Pošli nám motivační dopis, proč právě tebe máme vybrat do programu a ideálně ukázku svého kódu. Nezapomeň uvést, která lokalita tě zajímá a jakou technologii preferuješ.

Dá se při CN University studovat?

Určitě ano, pracovat můžeš dle svých možností na plný nebo zkrácený úvazek.

Je program finančně ohodnocený?

Ano, je finančně ohodnocený. Po úspěšném absolvování první fáze dostaneš odměnu a další fáze je již ošetřena pracovní smlouvou nebo dohodou.

Co po ukončení programu?

Program je koncipiován s vidinou dlouhodobé spolupráce, takže pokud se ti u nás bude líbit a spolupráce poběží jak po másle, můžeš počítat s nabídkou práce na dobu neurčitou.

Přihlaš se na CN University!

28. listopadu 2018

Zlín

již brzy

Praha

Pokud máš zájem o náš program, pošli svůj motivační dopis (a třeba i ukázku kódu) na university@cngroup.dk.

Fáze CN University

CN University trvá 6 měsíců a je rozdělena do tří fází

1.

V první fázi tě seznámíme s tím, jak probíhá vývoj u nás a představíme ti firmu. Dostaneš jednodenní školení a pak úkol, na jehož zpracování budeš mít 14 dní.

Po 14 dnech proběhne krátký test, kde si ověříme, co všechno jsi za dva týdny pochytil/a. Pokud projdeš testem a tedy i první fází CN University, dostaneš za to jednorázovou odměnu a automaticky tě zařadíme do další fáze programu.

2.

Tady už začíná skutečná sranda aneb házení do vody :-) Neboj, nepůjde to hned tak rychle, ale určitě to bude od začátku hodně nových informací. Dostaneš se do týmu na skutečný projekt.

Zezačátku budeš pracovat na menších a jednodušších věcech, abys měl/a čas se zorientovat, seznámit s týmem, zákazníkem a celkově projektem. Jak čas poběží, čekají tě náročnější úkoly.

Můžeš počítat s podporou seniorních kolegů, kteří ti rádi vysvětlí, co a jak. Pokud vše poběží dobře, plynule přejdeš do třetí fáze programu.

3.

Ve třetí fázi už dostáváš samostatné úkoly a stáváš se plnohodnotným členem týmu.

Příběhy absolventů

Dominik

O CN University jsem se dozvěděl od kamaráda v době, kdy jsem se rozhodoval, zda mám v IT vůbec šanci. Jako člověk, který se neumí prodat, navíc bez předchozích pracovních zkušeností, jsem u pohovorů moc šanci neměl.

Můj program v CN University byl se zaměřením na frontend, s nimž jsem se dřív moc nerozuměl, především AngularJS. Začínal jsem na interním projektů, kde jsem si mohl vyzkoušet spoustu věcí, ať už vývoj samotný, nebo také hraní s Raspberry Pi. V polovině programu jsem začal pracovat pro reálného zákazníka, pro kterého spokojeně pracuji i nadále.

Lenka

Do CN University jsem nastoupila v únoru 2015 jako front-end vývojářka. V průběhu CN University jsem dostudovala Biomedicínskou Informatiku na ČVUT a nyní pracuji na vývoji IOS aplikace pro medical sektor.

Můj hlavní vývojový jazyk na škole byl MATLAB a i když jsem trochu přičichla i k jiným jazykům, přeorientovat se ze zpracování signálů a obrazových dat na UI bylo ze začátku těžké, ale díky pomoci a trpělivosti senior vývojářů (především s mými designerskými dovednostmi a všetečnými otázkami ;-) jsem se dostala na současnou úroveň a mám možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi.

Michal

CN University otevřelo dveře mému kariérnímu růstu v tu pravou chvíli. V dnešním IT světě je zapotřebí být v kontaktu s praxí již v průběhu studijí, proto jsem po druhém ročníku bakalářského studia na ČVUT FIT započal jednat. Rozesílání životopisů na všechny strany bylo samozřejmostí.

Následoval maraton pohovorů, ale jen jeden z nich ve mně evokoval takové nadšení, že jsem odřekl již jistou pozici v jiné společnosti. Píle s trpělivostí se vyplatila – jsem součástí dynamické společnosti s přátelskou atmosférou, jenž ve mně rozproudila IT krev svými zahraničními projekty, které mě každým dnem posouvají kupředu a mohly by i Vás!? :-)